FANDOM


Linie kolejowe PKP PLK Edytuj

Linie kolejowe Edytuj

Linia kolejowa Nazwa linii
Linia kolejowa nr 1 Warszawa CentralnaKatowice
Linia kolejowa nr 2 Warszawa CentralnaTerespol
Linia kolejowa nr 3 Warszawa ZachodniaKunowice
Linia kolejowa nr 4 Grodzisk MazowieckiZawiercie
Linia kolejowa nr 6 ZielonkaKuźnica Białostocka
Linia kolejowa nr 7 Warszawa Wschodnia OsobowaDorohusk
Linia kolejowa nr 8 Warszawa ZachodniaKraków Główny Osobowy
Linia kolejowa nr 9 Warszawa Wschodnia OsobowaGdańsk Główny
Linia kolejowa nr 10 LegionowoTłuszcz
Linia kolejowa nr 11 SkierniewiceŁowicz Główny
Linia kolejowa nr 12 SkierniewiceŁuków
Linia kolejowa nr 13 KruszePilawa
Linia kolejowa nr 14 Łódź KaliskaTuplice
Linia kolejowa nr 15 BednaryŁódź Kaliska
Linia kolejowa nr 16 Łódź WidzewKutno
Linia kolejowa nr 17 Łódź FabrycznaKoluszki
Linia kolejowa nr 18 KutnoPiła Główna
Linia kolejowa nr 19 Warszawa Główna Towarowa – Józefinów
Linia kolejowa nr 20 Warszawa Główna TowarowaWarszawa Praga
Linia kolejowa nr 21 Warszawa WileńskaZielonka
Linia kolejowa nr 22 Tomaszów MazowieckiRadom
Linia kolejowa nr 23 Warszawa Główna OsobowaWarszawa Zachodnia T2/1G,12/2G
Linia kolejowa nr 24 Piotrków TrybunalskiZarzeczeBiały Ług
Linia kolejowa nr 25 Łódź KaliskaDębica
Linia kolejowa nr 26 ŁukówRadom
Linia kolejowa nr 27 NasielskToruń Wschodni
Linia kolejowa nr 28 WieliszewZegrze
Linia kolejowa nr 29 TłuszczOstrołęka
Linia kolejowa nr 30 ŁukówLublin Północny
Linia kolejowa nr 31 SiedlceSiemianówka
Linia kolejowa nr 32 CzeremchaBiałystok
Linia kolejowa nr 33 KutnoBrodnica
Linia kolejowa nr 34 OstrołękaMałkiniaSiedlce
Linia kolejowa nr 35 OstrołękaSzczytno
Linia kolejowa nr 36 OstrołękaŁapy
Linia kolejowa nr 37 BiałystokZubki Białostockie
Linia kolejowa nr 38 BiałystokBartoszyceGłomno
Linia kolejowa nr 39 OleckoSuwałki
Linia kolejowa nr 40 SokółkaSuwałki
Linia kolejowa nr 41 EłkGołdap
Linia kolejowa nr 42 Warszawa Główna OsobowaWarszawa Szczęśliwice T610/202/3,2/6
Linia kolejowa nr 43 Czeremcha – Brześć
Linia kolejowa nr 44 MikołajówRegny
Linia kolejowa nr 45 Warszawa Wschodnia OsobowaWarszawa Grochów T1G,2G
Linia kolejowa nr 46 Warszawa ZachodniaWarszawa Czyste T201,2S
Linia kolejowa nr 47 Warszawa Śródmieście WKDGrodzisk Mazowiecki RadońskaGrodzisk Mazowiecki EKD[1]
Linia kolejowa nr 48 Podkowa Leśna GłównaMilanówek Grudów[1]
Linia kolejowa nr 49 ŚniadowoŁomża
Linia kolejowa nr 50 ZambrówCzerwony Bór
Linia kolejowa nr 51 SuwałkiTrakiszki
Linia kolejowa nr 52 LewkiNieznany BórBiałowieża Towarowa
Linia kolejowa nr 53 Tomaszów MazowieckiSpała
Linia kolejowa nr 54 GiżyckoKruklanki
Linia kolejowa nr 55 Sokołów PodlaskiSiedlce
Linia kolejowa nr 56 Płock RadziwiePłock Radziwie Port
Linia kolejowa nr 57 Kuźnica BiałostockaGieniusze - Machnacz (sz)
Linia kolejowa nr 58 Granica Państwa (Zubki Białostockie)Waliły Las (sz)
Linia kolejowa nr 59 Granica Państwa (Svislac)Chryzanów (sz)
Linia kolejowa nr 60 KobylanyTerespol (sz)
Linia kolejowa nr 61 KielceFosowskie
Linia kolejowa nr 62 TunelSosnowiec Główny
Linia kolejowa nr 63 DorohuskZawadówka Naftobaza (sz)
Linia kolejowa nr 64 KozłówKoniecpol
Linia kolejowa nr 65 Granica Państwa (Hrubieszów)Sławków LHS (sz)[2]
Linia kolejowa nr 66 Zwierzyniec TowarowyStalowa Wola Południe
Linia kolejowa nr 67 LublinŚwidnik
Linia kolejowa nr 68 LublinPrzeworsk
Linia kolejowa nr 69 RejowiecHrebenne
Linia kolejowa nr 70 WłoszczowiceChmielów
Linia kolejowa nr 71 OciceRzeszów Główny
Linia kolejowa nr 72 ZawadaHrubieszów Miasto
Linia kolejowa nr 73 Sitkówka NowinyBusko Zdrój
Linia kolejowa nr 74 SobówStalowa Wola Rozwadów
Linia kolejowa nr 75 RytwianyPołaniec
Linia kolejowa nr 76 BąkowiecKozienice
Linia kolejowa nr 77 JanikówŚwierże Górne
Linia kolejowa nr 78 SandomierzGrębów
Linia kolejowa nr 79 PadewWola Baranowska LHS
Linia kolejowa nr 80 FurmanyOlendry
Linia kolejowa nr 81 Chełm OsobowaWłodawa
Linia kolejowa nr 82 BąkowiecPuławy Azoty
Linia kolejowa nr 83 ZawadaZamość BortatyczeJarosławiec
Linia kolejowa nr 84 GrębówOlendry
Linia kolejowa nr 90 ZebrzydowiceCieszyn
Linia kolejowa nr 91 Kraków Główny OsobowyMedyka
Linia kolejowa nr 92 PrzemyślMedyka (sz)
Linia kolejowa nr 93 TrzebiniaZebrzydowice
Linia kolejowa nr 94 Kraków PłaszówOświęcim
Linia kolejowa nr 95 Kraków MydlnikiPodłęże
Linia kolejowa nr 96 TarnówLeluchów
Linia kolejowa nr 97 SkawinaŻywiec
Linia kolejowa nr 98 Sucha BeskidzkaChabówka
Linia kolejowa nr 99 ChabówkaZakopane
Linia kolejowa nr 100 Kraków Mydlniki – Gaj
Linia kolejowa nr 101 MuninaHrebenne
Linia kolejowa nr 102 Przemyśl GłównyMalhowice
Linia kolejowa nr 103 TrzebiniaWadowiceSkawce
Linia kolejowa nr 104 ChabówkaNowy Sącz
Linia kolejowa nr 105 MuszynaKrynica
Linia kolejowa nr 106 Rzeszów GłównyJasło
Linia kolejowa nr 107 Nowy ZagórzŁupków
Linia kolejowa nr 108 StróżeKrościenko
Linia kolejowa nr 109 Kraków BieżanówWieliczka Rynek
Linia kolejowa nr 110 Gorlice ZagórzanyGorlice
Linia kolejowa nr 112 Kraków PłaszówKraków Wisła
Linia kolejowa nr 113 PodłężeNiepołomice
Linia kolejowa nr 114 TrzebiniaTrzebinia Siersza
Linia kolejowa nr 115 TarnówSzczucin
Linia kolejowa nr 116 Granica Państwa (Werchrata)Kaplisze (sz)
Linia kolejowa nr 117 Kalwaria Zebrzydowska LanckoronaBielsko-Biała Główna
Linia kolejowa nr 118 Kraków MydlnikiKraków Balice (Międzynarodowy Port Lotniczy)
Linia kolejowa nr 119 ŻurawicaMałkowice
Linia kolejowa nr 120 Hurko – Krówniki
Linia kolejowa nr 121 MedykaChałupki Medyckie
Linia kolejowa nr 123 Hurko – Krówniki (sz)
Linia kolejowa nr 124 MedykaChałupki Medyckie (sz)
Linia kolejowa nr 125 ŻurawicaMałkowice (sz)
Linia kolejowa nr 126 Jaworzno SzczakowaChrzanówPłazaBolęcin
Linia kolejowa nr 127 RadzionkówTarnowskie Góry TGB T3
Linia kolejowa nr 128 RadzionkówNakło Śląskie T4
Linia kolejowa nr 129 Tarnowskie Góry TGB – Kalety T3
Linia kolejowa nr 130 Tarnowskie Góry TGD – Kalety T4
Linia kolejowa nr 131 Chorzów BatoryTczew
Linia kolejowa nr 132 BytomWrocław Główny
Linia kolejowa nr 133 Dąbrowa Górnicza ZąbkowiceKraków Główny Osobowy
Linia kolejowa nr 134 Jaworzno SzczakowaMysłowice
Linia kolejowa nr 135 Gliwice ŁabędyPyskowice
Linia kolejowa nr 136 Kędzierzyn KoźleOpole Groszowice
Linia kolejowa nr 137 KatowiceLegnica
Linia kolejowa nr 138 OświęcimKatowice
Linia kolejowa nr 139 KatowiceZwardoń
Linia kolejowa nr 140 Katowice LigotaNędza
Linia kolejowa nr 141 Katowice LigotaGliwice
Linia kolejowa nr 142 Katowice LigotaTychy
Linia kolejowa nr 143 KaletyWrocław Mikołajów WP2
Linia kolejowa nr 144 Tarnowskie GóryOpole Główne
Linia kolejowa nr 145 Chorzów StaryRadzionków
Linia kolejowa nr 146 WyczerpyChorzew Siemkowice
Linia kolejowa nr 147 Zabrze BiskupiceGliwice
Linia kolejowa nr 148 PszczynaRybnik
Linia kolejowa nr 149 Zabrze MakoszowyLeszczyny
Linia kolejowa nr 150 Most Wisła – Chybie
Linia kolejowa nr 151 Kędzierzyn KoźleChałupki
Linia kolejowa nr 152 PyskowicePaczynaLubliniec
Linia kolejowa nr 153 Toszek PółnocRudziniec Gliwicki
Linia kolejowa nr 154 ŁazyDąbrowa Górnicza Towarowa
Linia kolejowa nr 155 KucelinkaPoraj
Linia kolejowa nr 156 BukownoJaworzno Szczakowa
Linia kolejowa nr 157 Pawłowice ŚląskieSkoczów
Linia kolejowa nr 158 Rybnik TowarowyChałupki
Linia kolejowa nr 159 OrzeszeŻoryPawłowice ŚląskieWodzisław Śląski
Linia kolejowa nr 160 Zawiercie ZW – Dąbrowa Górnicza Ząbkowice ZA T3
Linia kolejowa nr 161 Katowice Szopienice PółnocneChorzów Stary
Linia kolejowa nr 162 Dąbrowa Górnicza StrzemieszyceDąbrowa Górnicza Huta KatowiceDąbrowa Górnicza
Linia kolejowa nr 163 Sosnowiec KazimierzSosnowiec Maczki
Linia kolejowa nr 164 Chorzów BatoryRuda Kochłowice
Linia kolejowa nr 165 Bytom BobrekBytom Karb
Linia kolejowa nr 166 Ruda WschodniaGliwice Sośnica
Linia kolejowa nr 167 Szobiszowice – Gliwice Port
Linia kolejowa nr 168 GliwiceGliwice Łabędy
Linia kolejowa nr 169 TychyOrzesze Jaśkowice
Linia kolejowa nr 170 Jastrzębie Zdrój MoszczenicaZebrzydowice
Linia kolejowa nr 171 Dąbrowa Górnicza Towarowa – Panewnik
Linia kolejowa nr 172 Gierałtowice – Chudów – Orzesze
Linia kolejowa nr 173 RybnikSumina
Linia kolejowa nr 174 Kędzierzyn KoźleKędzierzyn Koźle Port
Linia kolejowa nr 175 KłodnicaStrzelce OpolskieKluczbork
Linia kolejowa nr 176 Racibórz MarkowiceOlza
Linia kolejowa nr 177 RacibórzGłubczyce
Linia kolejowa nr 178 Zabrze MikulczyceTworóg
Linia kolejowa nr 179 TychyMysłowice Kosztowy MKSB1
Linia kolejowa nr 180 Dorota – Mysłowice Brzezinka
Linia kolejowa nr 181 Herby NoweOleśnica
Linia kolejowa nr 182 Tarnowskie GóryZawiercie
Linia kolejowa nr 183 Dąbrowa Górnicza ZąbkowiceBędzin GrodziecBrzeziny Śląskie
Linia kolejowa nr 184 Dąbrowa Górnicza StrzemieszyceSosnowiec Zagórze
Linia kolejowa nr 185 Sosnowiec GłównySosnowiec Pogoń
Linia kolejowa nr 186 ZawiercieDąbrowa Górnicza Ząbkowice T4
Linia kolejowa nr 187 Ruda KochłowiceRuda Czarny Las – Ruda Orzegów
Linia kolejowa nr 188 Bytom BobrekZabrze Biskupice
Linia kolejowa nr 189 Ruda ChebzieZabrze Biskupice
Linia kolejowa nr 190 Bielsko-Biała GłównaCieszyn
Linia kolejowa nr 191 GoleszówWisła Głębce
Linia kolejowa nr 192 SyryniaPszów
Linia kolejowa nr 193 Racibórz StudziennaKrzanowice Południowe
Linia kolejowa nr 194 Pietrowice WielkieKietrz
Linia kolejowa nr 195 Kędzierzyn Koźle ZachodniePolska CerekiewBaborów
Linia kolejowa nr 196 Olesno ŚląskiePraszka
Linia kolejowa nr 197 StrzebińWoźniki Śląskie
Linia kolejowa nr 198 PyskowicePyskowice Miasto
Linia kolejowa nr 199 Rudziniec GliwickiKędzierzyn Koźle KKA
Linia kolejowa nr 200 GliwiceGliwice Sośnica KWK Sośnica Makoszowy
Linia kolejowa nr 201 Nowa Wieś WielkaGdynia Port
Linia kolejowa nr 202 Gdańsk GłównyStargard Szczeciński
Linia kolejowa nr 203 TczewKostrzyn
Linia kolejowa nr 204 MalborkBraniewo
Linia kolejowa nr 205 Wielewo – Anielin Gradowo (sz)
Linia kolejowa nr 206 Inowrocław RąbinekŻninDrawski Młyn
Linia kolejowa nr 207 Toruń WschodniMalbork
Linia kolejowa nr 208 DziałdowoChojnice
Linia kolejowa nr 209 BrodnicaKowalewo PomorskieBydgoszcz Wschód
Linia kolejowa nr 210 ChojniceRunowo Pomorskie
Linia kolejowa nr 211 ChojniceKościerzyna
Linia kolejowa nr 212 LipuszBytówKorzybie[3]
Linia kolejowa nr 213 RedaHel
Linia kolejowa nr 214 SomoninoKartuzy
Linia kolejowa nr 215 Laskowice PomorskieBąk
Linia kolejowa nr 216 DziałdowoOlsztyn Główny
Linia kolejowa nr 217 Bogaczewo – Wielkie Wieżno – Braniewo (sz)
Linia kolejowa nr 218 MyślicePrabutyKwidzynSzlachta
Linia kolejowa nr 219 Olsztyn GłównyEłk
Linia kolejowa nr 220 Olsztyn GłównyBogaczewo
Linia kolejowa nr 221 GutkowoBraniewo
Linia kolejowa nr 222 MałdytyMalbork
Linia kolejowa nr 223 CzerwonkaEłk
Linia kolejowa nr 224 CzerwonkaSągnity
Linia kolejowa nr 225 NidzicaWielbark
Linia kolejowa nr 226 Pruszcz GdańskiGdańsk Port Północny
Linia kolejowa nr 227 Gdańsk GłównyGdańsk Zaspa Towarowa
Linia kolejowa nr 228 RumiaGdynia Port Oksywie
Linia kolejowa nr 229 Pruszcz GdańskiŁeba
Linia kolejowa nr 230 WejherowoGarczegorze
Linia kolejowa nr 231 Inowrocław RąbinekKruszwicaMogilno
Linia kolejowa nr 232 Jabłonowo PomorskiePrabuty
Linia kolejowa nr 233 PszczółkiKościerzyna
Linia kolejowa nr 234 Gdańsk KokoszkiStara Piła
Linia kolejowa nr 235 Gdańsk KokoszkiMatarniaGdańsk Osowa
Linia kolejowa nr 236 Rogoźno WielkopolskieBzowo Goraj
Linia kolejowa nr 237 LęborkMaszewo LęborskieBytów
Linia kolejowa nr 238 Opalenie TczewskieSmętowo
Linia kolejowa nr 239 MogilnoOrchowo
Linia kolejowa nr 240 Świecie nad WisłąTerespol PomorskiZłotów
Linia kolejowa nr 241 TucholaKoronowo
Linia kolejowa nr 242 Twarda GóraNowe
Linia kolejowa nr 243 SkórczJabłowoStarogard Gdański
Linia kolejowa nr 244 MorzeszczynGniew
Linia kolejowa nr 245 Aleksandrów KujawskiCiechocinek
Linia kolejowa nr 246 Toruń WschodniOlekChełmno
Linia kolejowa nr 249 Gdańsk GłównyGdańsk Nowy Port
Linia kolejowa nr 250 Gdańsk GłównyRumia[4]
Linia kolejowa nr 251 Tama BrodzkaIława Główna
Linia kolejowa nr 251 (D29-1971) Nowy ŚwiętówSławniowice Nyskie
Linia kolejowa nr 252 Zajączkowo LubawskieLubawa[5]
Linia kolejowa nr 254 Tropy – Braniewo
Linia kolejowa nr 256 SzymankowoNowy Dwór Gdański
Linia kolejowa nr 256 (D29-1971) NysaŚcinawa Mała
Linia kolejowa nr 257 OstródaMiłomłyn
Linia kolejowa nr 258 Wiatrowiec WarmińskiSępopol
Linia kolejowa nr 259 Kętrzyn – Karolewo BSZ – Węgorzewo
Linia kolejowa nr 259 (D29-1971) OtmuchówDziewiętlice
Linia kolejowa nr 260 Zajączkowo TczewskiePruszcz Gdański
Linia kolejowa nr 261 Sątopy SamulewoReszel
Linia kolejowa nr 262 SzczytnoBiskupiec Reszelski
Linia kolejowa nr 263 SwarzewoKrokowa
Linia kolejowa nr 264 WąbrzeźnoWąbrzeźno Miasto
Linia kolejowa nr 265 Zajączkowo TczewskiePszczółki
Linia kolejowa nr 271 Wrocław GłównyPoznań Główny
Linia kolejowa nr 272 KluczborkPoznań Główny
Linia kolejowa nr 273 Wrocław GłównySzczecin Główny
Linia kolejowa nr 274 Wrocław ŚwiebodzkiZgorzelec
Linia kolejowa nr 275 Wrocław MuchobórGubinek
Linia kolejowa nr 276 Wrocław GłównyMiędzylesie
Linia kolejowa nr 277 Opole GroszowiceWrocław Brochów
Linia kolejowa nr 278 WęgliniecZgorzelec
Linia kolejowa nr 279 Lubań ŚląskiWęgliniec
Linia kolejowa nr 280 Opole GroszowiceOpole Główne
Linia kolejowa nr 281 OleśnicaChojnice
Linia kolejowa nr 282 MiłkowiceŻaryJasień
Linia kolejowa nr 283 Jelenia GóraŁawszowaŻagań
Linia kolejowa nr 284 LegnicaJerzmanice ZdrójZawidów
Linia kolejowa nr 285 Wrocław GłównyŚwidnica PrzedmieścieJedlina Zdrój[6]
Linia kolejowa nr 286 Kłodzko GłówneWałbrzych Główny
Linia kolejowa nr 287 Opole ZachodnieNysa
Linia kolejowa nr 288 NysaBrzeg
Linia kolejowa nr 289 LegnicaRudna Gwizdanów
Linia kolejowa nr 290 Mikułowa – Granica Państwa (Krzewina Zgorzelecka) – Bogatynia
Linia kolejowa nr 291 Wałbrzych Szczawienko – Boguszów Gorce Wschód – Mieroszów
Linia kolejowa nr 292 Jelcz MiłoszyceWrocław Osobowice
Linia kolejowa nr 293 JełowaKluczbork
Linia kolejowa nr 294 GłubczyceRacławice Śląskie
Linia kolejowa nr 295 WęgliniecBielawa Dolna
Linia kolejowa nr 296 Wielkie Piekary – Miłkowice
Linia kolejowa nr 297 Nowy ŚwiętówGłuchołazy Zdrój
Linia kolejowa nr 298 Kamienna GóraSędzisław
Linia kolejowa nr 299 Kamienna GóraLubawka
Linia kolejowa nr 300 Opole GłówneOpole Wschodnie
Linia kolejowa nr 301 Opole GłówneNamysłów
Linia kolejowa nr 302 MalczyceBolkówMarciszów
Linia kolejowa nr 303 RokitkiChocianówKożuchów
Linia kolejowa nr 304 BrzegŁagiewniki Dzierżoniowskie
Linia kolejowa nr 305 Grodziec MałyKolsko
Linia kolejowa nr 306 GogolinKrapkowicePrudnik
Linia kolejowa nr 307 NamysłówKępno
Linia kolejowa nr 308 Kamienna GóraOgorzelecJelenia Góra
Linia kolejowa nr 309 Kłodzko NoweKudowa Zdrój
Linia kolejowa nr 310 KobierzycePiława Górna
Linia kolejowa nr 311 Jelenia GóraSzklarska Poręba GórnaGranica Państwa (Jakuszyce)[7]
Linia kolejowa nr 312 Marciszów – Krzeniów – Jerzmanice Zdrój
Linia kolejowa nr 313 OtmuchówPrzeworno
Linia kolejowa nr 314 Bolesławiec WschódModła
Linia kolejowa nr 315 MalczyceJawor
Linia kolejowa nr 316 ZłotoryjaRokitki
Linia kolejowa nr 317 SycówBukowa Śląska
Linia kolejowa nr 318 Bielawa Zachodnia Dworzec MałyWolibórz - Radków
Linia kolejowa nr 319 StrzelinŁagiewniki Dzierżoniowskie
Linia kolejowa nr 320 Kondratowice Dworzec Mały – Ząbkowice Śląskie Dworzec Mały
Linia kolejowa nr 321 Grodków ŚląskiGłęboka Śląska
Linia kolejowa nr 322 Kłodzko NoweStronie Śląskie
Linia kolejowa nr 323 Nowa Wieś GrodziskaBolesławiec Wschód
Linia kolejowa nr 324 Krzewina Zgorzelecka – Ręczyn – Granica Państwa (Hagenwerder)
Linia kolejowa nr 325 BaborówPilszcz
Linia kolejowa nr 326 Wrocław Psie PoleWrocław ZakrzówTrzebnica[8]
Linia kolejowa nr 327 Nowa Ruda SłupiecŚcinawka ŚredniaRadków
Linia kolejowa nr 328 NysaKałków Łąka
Linia kolejowa nr 329 SzydłówGraczeLipowa Śląska
Linia kolejowa nr 330 Kamienna GóraOkrzeszyn
Linia kolejowa nr 331 JaworBorówRoztoka
Linia kolejowa nr 333 Głuchołazy – Granica Państwa → Krnov CZ
Linia kolejowa nr 334 Kamieniec ZąbkowickiZłoty Stok
Linia kolejowa nr 335 Henryków Dworzec Mały – Ciepłowody
Linia kolejowa nr 336 MirskŚwieradów ZdrójŚwieradów Nadleśnictwo
Linia kolejowa nr 337 Lubań ŚląskiLeśna
Linia kolejowa nr 338 FosowskieDobrodzień
Linia kolejowa nr 339 RuszówGozdnica
Linia kolejowa nr 340 MysłakowiceKarpacz
Linia kolejowa nr 341 Bielawa ZachodniaDzierżoniów Śląski
Linia kolejowa nr 342 Jerzmanice ZdrójWilków ZłotoryjskiLeszczyna
Linia kolejowa nr 343 Głuchołazy – Granica Państwa → Mikulovice CZ
Linia kolejowa nr 344 Wilka – Zawidów
Linia kolejowa nr 345 Kamienna GóraPisarzowice
d. Linia kolejowa nr 345 Opole WschodnieOpole Port
Linia kolejowa nr 346 Granica Państwa (Liberec) – Granica Państwa (Zittau)
Linia kolejowa nr 347 MalczyceMalczyce Port
Linia kolejowa nr 348 Trzciniec Zgorzelecki – Granica Państwa (Zittau)
Linia kolejowa nr 349 Święta KatarzynaWrocław Kuźniki
Linia kolejowa nr 351 Poznań GłównySzczecin Główny
Linia kolejowa nr 352 SwarzędzPoznań Starołęka
Linia kolejowa nr 353 Poznań WschódŽielieznodorožnyj
Linia kolejowa nr 354 Poznań Główny POD – Piła Główna
Linia kolejowa nr 355 Ostrów WielkopolskiGrabowno Wielkie
Linia kolejowa nr 356 Poznań WschódBydgoszcz Główna
Linia kolejowa nr 357 SulechówLuboń k. Poznania
Linia kolejowa nr 358 ZbąszynekGubin
Linia kolejowa nr 359 LesznoZbąszyń
Linia kolejowa nr 360 JarocinKąkolewo
Linia kolejowa nr 361 PuszczykówkoOsowa Góra
Linia kolejowa nr 362 KobylinRawiczLegnica Północna
Linia kolejowa nr 363 RokietnicaMiędzychódSkwierzyna
Linia kolejowa nr 364 WierzbnoRzepin
Linia kolejowa nr 365 Stary Raduszec – Łęknica
Linia kolejowa nr 366 Miejska GórkaKurzagóraKościan
Linia kolejowa nr 367 ZbąszynekGorzów Wielkopolski
Linia kolejowa nr 368 SzamotułyMiędzychód
Linia kolejowa nr 369 MieszkówŚremCzempiń
Linia kolejowa nr 370 Zielona GóraŻary
Linia kolejowa nr 371 WolsztynŻagań
Linia kolejowa nr 372 BojanowoGóra ŚląskaOdrzycko
Linia kolejowa nr 373 MiędzychódZbąszyn
Linia kolejowa nr 374 Bzowo GorajMirosław UjskiPiła Główna
Linia kolejowa nr 375 MiędzyrzeczToporów
Linia kolejowa nr 376 KościanOpalenica
Linia kolejowa nr 377 Gniezno WiniaryStawianySława Wielkopolska
Linia kolejowa nr 378 GołańczChodzież
Linia kolejowa nr 379 KonotopCigaciceSulechów
Linia kolejowa nr 380 Jankowa ŻagańskaSanice
Linia kolejowa nr 381 Oborniki WielkopolskieWronki
Linia kolejowa nr 382 Piętnów LegnickiLegnica LG5
Linia kolejowa nr 383 OstrzeszówNamysłaki
Linia kolejowa nr 384 SulechówŚwiebodzin
Linia kolejowa nr 385 Janowiec WielkopolskiSkoki
Linia kolejowa nr 386 KunowiceCybinka
Linia kolejowa nr 387 WschowaLipinka Głogowska
Linia kolejowa nr 388 KoninPątnówKazimierz Biskupi
Linia kolejowa nr 389 ŻagańJankowa Żagańska
Linia kolejowa nr 393 CigaciceCigacice Port
Linia kolejowa nr 394 Poznań KrzesinyKobylnica
Linia kolejowa nr 395 ZieliniecKiekrz
Linia kolejowa nr 401 Szczecin Dąbie SDB – Świnoujście Port
Linia kolejowa nr 402 KoszalinGoleniów
Linia kolejowa nr 403 Piła Północ – Ulikowo
Linia kolejowa nr 404 SzczecinekKołobrzeg
Linia kolejowa nr 405 Piła GłównaUstka
Linia kolejowa nr 406 Szczecin GłównyTrzebież Szczeciński
Linia kolejowa nr 407 Wysoka KamieńskaKamień PomorskiTrzebiatów
Linia kolejowa nr 408 Szczecin GłównyStobno Szczecińskie
Linia kolejowa nr 409 Szczecin GumieńceGranica Państwa (Tantow)
Linia kolejowa nr 410 GrzmiącaGrotniki DrawskieChoszcznoKostrzyn
Linia kolejowa nr 411 Stargard SzczecińskiPyrzyceSiekierki
Linia kolejowa nr 412 WałczKrzyż
Linia kolejowa nr 413 CzłuchówPrzechlewoSłosinko
Linia kolejowa nr 414 Gorzów Wielkopolski Zieleniec – Chyrzyno
Linia kolejowa nr 415 Gorzów WielkopolskiGorzów Wielkopolski WieprzyceMyślibórz
Linia kolejowa nr 416 Wałcz RaduńWierzchowo Pomorskie
Linia kolejowa nr 417 Sobieradz – Granica PLK – Szczecin DąbieSzczecin Lotnisko
Linia kolejowa nr 418 SławnoDarłowo
Linia kolejowa nr 419 PyrzyceGryfino
Linia kolejowa nr 420 WorowoWysoka Kamieńska
Linia kolejowa nr 421 Połczyn ZdrójSmardzkoŚwidwin
Linia kolejowa nr 422 PyrzyceGłazów
Linia kolejowa nr 423 ChwarstnicaSwobnica
Linia kolejowa nr 424 GoleniówMaszewo
Linia kolejowa nr 425 ŁubowoBorne Sulinowo
Linia kolejowa nr 426 Strzelce Krajeńskie WschódStrzelce Krajeńskie
Linia kolejowa nr 427 MściceMielno Koszalińskie
Linia kolejowa nr 428 Szczecin Dąbie SDB – Szczecin Podjuchy
Linia kolejowa nr 429 Stobno SzczecińskieDołujeNowe Warpno
Linia kolejowa nr 430 BarnówkoKostrzyn
d.Linia kolejowa nr 430 Stare BieliceSkwierzyna
Linia kolejowa nr 431 PolicePolice Chemia
Linia kolejowa nr 432 Szczecin Wstowo – Szczecin Turzyn
Linia kolejowa nr 433 Szczecin Główny SG – Szczecin Gumieńce
Linia kolejowa nr 445 Warszawa ZachodniaWarszawa Aleje Jerozolimskie
Linia kolejowa nr 446 TerespolGranica Państwa (Briest) (sz)
Linia kolejowa nr 447 Warszawa ZachodniaGrodzisk Mazowiecki
Linia kolejowa nr 448 Warszawa ZachodniaWarszawa Rembertów
Linia kolejowa nr 449 Warszawa RembertówZielonka
Linia kolejowa nr 450 KobylanyWólka (sz)
Linia kolejowa nr 451 Białowieża TowarowaBiałowieża Pałac
Linia kolejowa nr 452 Warszawa Wschodnia OsobowaWarszawa Grochów T4G
Linia kolejowa nr 453 TerespolGranica Państwa (Briest) T3
Linia kolejowa nr 454 BórChotyłów
Linia kolejowa nr 455 WólkaKobylany (sz)
Linia kolejowa nr 456 Warszawa Praga WPC – Legionowo T3
Linia kolejowa nr 457 Warszawa Włochy – Warszawa Włochy T3Ł
Linia kolejowa nr 458 Łódź FabrycznaŁódź Widzew
Linia kolejowa nr 480 Układy Torowe Sektora Taboru

Łącznice kolejowe Edytuj

Linia kolejowa Nazwa linii
Łącznica kolejowa nr 501 Warszawa Jagiellonka – Warszawa Targówek
Łącznica kolejowa nr 502 Warszawa Michałów – Warszawa Wschodnia Towarowa
Łącznica kolejowa nr 503 Warszawa Wileńska MarkiWarszawa Wschodnia Towarowa
Łącznica kolejowa nr 506 Warszawa Antoninów – Warszawa Gocławek
Łącznica kolejowa nr 507 Warszawa Główna TowarowaWarszawa Gołąbki
Łącznica kolejowa nr 509 Warszawa Główna TowarowaWarszawa Gdańska
Łącznica kolejowa nr 510 Warszawa Główna TowarowaWarszawa Aleje Jerozolimskie
Łącznica kolejowa nr 511 ChotomówLegionowo Piaski
Łącznica kolejowa nr 512 PruszkówKomorów[1]
Łącznica kolejowa nr 513 Jasienica – Tłuszcz
Łącznica kolejowa nr 514 Prostyń Bug – Treblinka
Łącznica kolejowa nr 515 BiałystokBiałystok Starosielce
Łącznica kolejowa nr 516 Turczyn – Białystok Starosielce
Łącznica kolejowa nr 517 PapierniaLas Suwalski
Łącznica kolejowa nr 518 Łęgówek – Lesk
Łącznica kolejowa nr 520 Doły – Ujrzanów
Łącznica kolejowa nr 521 Mińsk Mazowiecki R4 – Mińsk Mazowiecki R101
Łącznica kolejowa nr 522 Mińsk Mazowiecki R102 – Mińsk Mazowiecki R45
Łącznica kolejowa nr 523 Trzaskoniec – Poważe
Łącznica kolejowa nr 524 Jaźwiny – Żołnierka
Łącznica kolejowa nr 525 Czachówek PołudniowyCzachówek Wschodni
Łącznica kolejowa nr 526 Czachówek Zachodni – Czachówek Południowy CZP11
Łącznica kolejowa nr 527 Czachówek Południowy CZP11 – Czachówek Wschodni
Łącznica kolejowa nr 528 Czachówek Zachodni – Czachówek Południowy
Łącznica kolejowa nr 529 Miedniewice – Skierniewice
Łącznica kolejowa nr 530 Skierniewice Park – Skierniewka
Łącznica kolejowa nr 531 Łowicz Główny ŁG1 – Łowicz Przedmieście
Łącznica kolejowa nr 532 Łowicz GłównyŁowicz Przedmieście
Łącznica kolejowa nr 533 Arkadia – Placencja
Łącznica kolejowa nr 534 KoluszkiMikołajów
Łącznica kolejowa nr 535 Zieleń – Koluszki
Łącznica kolejowa nr 536 Słotwiny – Bęzelin
Łącznica kolejowa nr 537 Żakowice PołudnioweSłotwiny
Łącznica kolejowa nr 538 Pękowice – Bęzelin
Łącznica kolejowa nr 539 Łódź Kaliska Towarowa – Retkinia
Łącznica kolejowa nr 540 Łódź ChojnyŁódź Widzew
Łącznica kolejowa nr 541 Łódź WidzewŁódź Olechów
Łącznica kolejowa nr 542 BorszewiceZduńska Wola Karsznice
Łącznica kolejowa nr 543 Gajewniki – Dionizów
Łącznica kolejowa nr 544 Zamków – Borysławice
Łącznica kolejowa nr 545 Warszawa Michałów – Warszawa Grochów
Łącznica kolejowa nr 546 Warszawa Wschodnia TowarowaWarszawa Rembertów T6M
Łącznica kolejowa nr 547 Warszawa Podskarbińska – Warszawa Antoninów
Łącznica kolejowa nr 561 Zadębie – Adampol
Łącznica kolejowa nr 562 Adampol – Lublin Tatary LTB
Łącznica kolejowa nr 563 Rejowiec Zachodni – Rejowiec Południowy
Łącznica kolejowa nr 564 Kolonia (Zamojska) – Siedliska
Łącznica kolejowa nr 565 Charzewice – Stalowa Wola Rozwadów Towarowy
Łącznica kolejowa nr 566 Skarżysko-Kamienna SKASkarżysko Kamienna SKE
Łącznica kolejowa nr 567 Piaski – Kielce Herbskie
Łącznica kolejowa nr 568 Sitkówka Nowiny – Szczukowice
Łącznica kolejowa nr 569 RadkowiceBrzeziny
Łącznica kolejowa nr 570 Psary – Starzyny
Łącznica kolejowa nr 571 Czarnca – Knapówka
Łącznica kolejowa nr 572 Włoszczowa PółnocŻelisławice
Łącznica kolejowa nr 573 IdzikowiceRadzice
Łącznica kolejowa nr 574 Zapowiedź – Idzikowice
Łącznica kolejowa nr 575 Szeligi – Marków
Łącznica kolejowa nr 576 WolanówRożki
Łącznica kolejowa nr 577 Garbatka LetniskoSieciechów
Łącznica kolejowa nr 578 Garbatka LetniskoWysokie Koło
Łącznica kolejowa nr 579 StawyDęblin DB
Łącznica kolejowa nr 580 Wieprz – Wisła
Łącznica kolejowa nr 601 Kraków Przedmieście – Kraków Główny Towarowy
Łącznica kolejowa nr 602 Kraków Przedmieście – Kraków Olsza
Łącznica kolejowa nr 603 Kraków Prokocim Towarowy PRD – Kraków Bonarka
Łącznica kolejowa nr 604 Kraków PłaszówKraków Prokocim Towarowy PRA
Łącznica kolejowa nr 605 Kraków PłaszówKraków Prokocim Towarowy PRB
Łącznica kolejowa nr 606 Kraków Prokocim Towarowy PRB – Kraków Bieżanów
Łącznica kolejowa nr 607 Raciborowice – Dłubnia
Łącznica kolejowa nr 608 Podgrabie – Rudzice
Łącznica kolejowa nr 609 Tarnów Filia – Tarnów Wschód
Łącznica kolejowa nr 610 Dębica Towarowa – Dębica Wschodnia
Łącznica kolejowa nr 611 Rzeszów Zachodni – Rzeszów Staroniwa
Łącznica kolejowa nr 612 PrzeworskPrzeworsk Gorliczyna
Łącznica kolejowa nr 613 Żurawica ŻRC – Hurko
Łącznica kolejowa nr 614 Żurawica ŻRB – Hurko (sz)
Łącznica kolejowa nr 615 Przemyśl GłównyPrzemyśl Bakończyce
Łącznica kolejowa nr 616 Jelinka – Kornie
Łącznica kolejowa nr 617 Zagórz R46 – Zagórz R101
Łącznica kolejowa nr 618 Jasło Towarowe – Sobniów
Łącznica kolejowa nr 619 Stróże SR4 – Stróże SR3
Łącznica kolejowa nr 620 Basznia – Kaplisze
Łącznica kolejowa nr 651 Radoszowy – Gottwald
Łącznica kolejowa nr 652 Katowice Muchowiec KMB – Podg Staszic – Katowice Murcki
Łącznica kolejowa nr 653 Katowice MuchowiecKatowice Ochojec KOC
Łącznica kolejowa nr 654 Szabelnia – Katowice Szopienice Północne
Łącznica kolejowa nr 655 Mysłowice MWB – Katowice Muchowiec KMA
Łącznica kolejowa nr 656 Katowice – Brynów
Łącznica kolejowa nr 657 Katowice Szopienice PółnocneKatowice Muchowiec KMA
Łącznica kolejowa nr 658 Stawiska Sk1 R3 – Stawiska Sk1 R2
Łącznica kolejowa nr 659 BędzinSosnowiec Główny T3
Łącznica kolejowa nr 660 Sosnowiec PołudniowySosnowiec Główny
Łącznica kolejowa nr 661 Okradzionów – Kozioł
Łącznica kolejowa nr 662 Dąbrowa Górnicza Huta Katowice – Dąbrowa Górnicza Piekło
Łącznica kolejowa nr 663 Sosnowiec Kazimierz SKZ2 – Sosnowiec Kazimierz SKZ1
Łącznica kolejowa nr 664 Sławków PołudniowySławków
Łącznica kolejowa nr 666 Sosnowiec Maczki SMA – Jaworzno Szczakowa JSC
Łącznica kolejowa nr 667 Sosnowiec Maczki – Długoszyn
Łącznica kolejowa nr 668 Jaworzno Szczakowa JSB – Długoszyn
Łącznica kolejowa nr 669 Jaworzno Szczakowa JSE – Pieczyska T4P
Łącznica kolejowa nr 670 Borowa Górka – Jaworzno Szczakowa T4B
Łącznica kolejowa nr 671 Maciejów PółnocnyGliwice GLA – Gliwice T3
Łącznica kolejowa nr 672 Maciejów Północny – Zabrze Makoszowy Kopalnia
Łącznica kolejowa nr 673 Maciejów Północny – Gliwice T3
Łącznica kolejowa nr 675 Szobiszowice – Gliwice Port
Łącznica kolejowa nr 676 Gliwice Sośnica R1 – Gliwice Sośnica GSB – KWK Sośnica
Łącznica kolejowa nr 677 Zabrze Makoszowy Kopalnia – Mizerów
Łącznica kolejowa nr 678 Borki – Katowice Dąbrówka Mała
Łącznica kolejowa nr 679 ChałupkiGranica Państwa (Chałupki)
Łącznica kolejowa nr 680 Kędzierzyn Kolźle KKD – Kłodnica
Łącznica kolejowa nr 681 Nowa Wieś – Stare Koźle
Łącznica kolejowa nr 682 Nowa Wieś – Kędzierzyn Koźle KKB
Łącznica kolejowa nr 683 CzarkówBorowiany
Łącznica kolejowa nr 684 Borowiany – Krupski Młyn
Łącznica kolejowa nr 685 Droniowiczki – Jawornica
Łącznica kolejowa nr 686 Herby Nowe – Liswarta
Łącznica kolejowa nr 687 Kalina – Herby Stare
Łącznica kolejowa nr 688 Rybnik Towarowy RTA – Rybnik RBC
Łącznica kolejowa nr 689 Studzionka – Dębina
Łącznica kolejowa nr 690 Jastrzębie Zdrój Moszczenica R22 – Jastrzębie Zdrój Moszczenica R21
Łącznica kolejowa nr 691 Nędza Wieś – Turze
Łącznica kolejowa nr 693 Zabrzeg – Bronów R4
Łącznica kolejowa nr 694 Bronów – Bieniowiec
Łącznica kolejowa nr 695 Cieszyn R103 – Cieszyn R102
Łącznica kolejowa nr 698 Mysłowice Kosztowy R103 – Mysłowice Kosztowy R205
Łącznica kolejowa nr 699 Oświęcim OwC Oświęcim OWC1
Łącznica kolejowa nr 700 CzęstochowaCzęstochowa Stradom
Łącznica kolejowa nr 701 Częstochowa – Kucelinka
Łącznica kolejowa nr 702 Częstochowa TowarowaCzęstochowa Stradom
Łącznica kolejowa nr 703 Kucelinka – Częstochowa Towarowa CTA
Łącznica kolejowa nr 704 Herby StareHerby Nowe
Łącznica kolejowa nr 705 Zawiercie R125 – Zawiercie R97
Łącznica kolejowa nr 706 Katowice Muchowiec KMB – Katowice Ochojec KOC1
Łącznica kolejowa nr 707 Katowice Muchowiec KMB – Staszic
Łącznica kolejowa nr 709 Kędzierzyn Koźle – Stare Koźle
Łącznica kolejowa nr 710 BytomBytom Bobrek
Łącznica kolejowa nr 711 Maciejów Północny – Gliwice T4
Łącznica kolejowa nr 712 Maciejów Południowy – Gliwice GLA
Łącznica kolejowa nr 713 KatowiceChorzów Batory
Łącznica kolejowa nr 714 Jaworzno Szczakowa JSE – Pieczyska T3P
Łącznica kolejowa nr 715 Borowa Górka – Jaworzno Szczakowa T3B
Łącznica kolejowa nr 716 Piekary Śląskie Szarlej – Barbara
Łącznica kolejowa nr 717 Górki Ściernie – Fiat Auto Poland
Łącznica kolejowa nr 719 Jęzor Centralny JCA – Sosnowiec Jęzor GT
Łącznica kolejowa nr 720 Sosnowiec JęzorSosnowiec Jęzor GT
Łącznica kolejowa nr 721 Gdańsk Południowy – Motława Most
Łącznica kolejowa nr 722 Gdańsk Zaspa Towarowa ZP1 – Gdańsk Wiślany
Łącznica kolejowa nr 723 Gdynia ChyloniaGdynia Port GPF
Łącznica kolejowa nr 724 Gdynia Port GPD – Gdynia Port GPO
Łącznica kolejowa nr 725 Gdynia Główna Osobowa R20 – Gdynia Port GPB
Łącznica kolejowa nr 726 Tczew R52- Zajączkowo Tczewskie ZTB
Łącznica kolejowa nr 727 Tczew – Malinowo
Łącznica kolejowa nr 728 Tczew R60 – Zajączkowo Tczewskie ZTB
Łącznica kolejowa nr 729 Górki – Zajączkowo Tczewskie
Łącznica kolejowa nr 730 Zajączkowo Tczewskie ZTD – Tczew Suchostrzygi
Łącznica kolejowa nr 731 Malinowo – Zajączkowo Tczewskie ZTB
Łącznica kolejowa nr 732 Tczew Południe – Tczew Wisła
Łącznica kolejowa nr 733 Suchy Las – Wielbark Las
Łącznica kolejowa nr 734 Nieszawka – Toruń Towarowy TRB
Łącznica kolejowa nr 735 Górki – Zajączkowo Tczewskie ZTA
Łącznica kolejowa nr 736 Grębocin – Katarzynka
Łącznica kolejowa nr 737 PonętówBarłogi
Łącznica kolejowa nr 738 Lipusz R32 – Lipusz R31
Łącznica kolejowa nr 739 Zduńska Wola KarszniceZduńska Wola
Łącznica kolejowa nr 740 Ponętów – Zamków
Łącznica kolejowa nr 741 Mimowola – Jaksice
Łącznica kolejowa nr 742 InowrocławInowrocław Rąbinek
Łącznica kolejowa nr 743 Lipowa TucholskaSzlachta
Łącznica kolejowa nr 744 Lipowa Tucholska – Szlachta Zachód
Łącznica kolejowa nr 745 Bydgoszcz Główna – Czyżkówko
Łącznica kolejowa nr 746 Gdynia Główna OsobowaGdynia Port GPB
Łącznica kolejowa nr 750 Wrocław Brochów WBB – Wrocław Stadion
Łącznica kolejowa nr 751 Wrocław GądówWrocław Zachodni
Łącznica kolejowa nr 752 Wrocław GądówWrocław Popowice WP3
Łącznica kolejowa nr 753 Wrocław Grabiszyn – Wrocław Gądów
Łącznica kolejowa nr 754 Wrocław Popowice WP1 – Wrocław Popowice WP
Łącznica kolejowa nr 755 Wrocław Popowice WP – Wrocław Popowice WP3
Łącznica kolejowa nr 756 Wrocław Stadion – Wrocław Popowice WP2
Łącznica kolejowa nr 757 Wrocław ŚwiebodzkiWrocław Muchobór
Łącznica kolejowa nr 758 Wrocław Stadion – Wrocław Muchobór
Łącznica kolejowa nr 759 Wrocław GądówWrocław Nowy Dwór
Łącznica kolejowa nr 760 Wrocław ŚwiebodzkiWrocław Gądów
Łącznica kolejowa nr 761 Wrocław Grabiszyn – Wrocław Świebodzki WSB
Łącznica kolejowa nr 762 Wrocław Osobowice WO2 – Jeżyny
Łącznica kolejowa nr 763 Wrocław Brochów WBB – Wrocław Główny WGA
Łącznica kolejowa nr 764 SiechniceWrocław Brochów WBBD
Łącznica kolejowa nr 765 Wrocław Brochów WBB – Lamowice
Łącznica kolejowa nr 766 Łukanów – Dąbrowa Oleśnicka
Łącznica kolejowa nr 767 KuniówSmardy
Łącznica kolejowa nr 768 Ligota DolnaGotartów
Łącznica kolejowa nr 769 Opole Zachodnie OP2 – Opole Zachodnie OPZ1
Łącznica kolejowa nr 771 Świdnica PrzedmieścieŚwidnica Miasto[9]
Łącznica kolejowa nr 772 Strzegom Międzyrzecze – Strzegom Miasto
Łącznica kolejowa nr 773 Boguszów GorceBoguszów Gorce Towarowy
Łącznica kolejowa nr 774 Marciszów Górny – Krużyn
Łącznica kolejowa nr 775 JezierzanyMiłkowice
Łącznica Kolejowa nr 776 MarciszówWojcieszów Górny
Łącznica kolejowa nr 777 Bolesławiec WschódBolesławiec
Łącznica kolejowa nr 778 Krysin – Zgorzelec Miasto
Łącznica kolejowa nr 779 Studniska – Las
Łącznica kolejowa nr 780 Wilka 2 – Wilka 1
Łącznica kolejowa nr 781 Pieńsk – Granica Państwa
Łącznica kolejowa nr 782 Małowice WołowskieIwno
Łącznica Kolejowa nr 786 Granica Państwa (Krzewina Zgorzelecka) – Bogatynia
Łącznica kolejowa nr 801 Poznań Starołęka PSK – Poznań Górczyn
Łącznica kolejowa nr 802 Poznań Starołęka PSK – Luboń k. Poznania
Łącznica kolejowa nr 803 Poznań Piątkowo – Suchy Las
Łącznica kolejowa nr 804 Poznań AntoninekNowa Wieś Poznańska
Łącznica kolejowa nr 805 Swarzędz – Stary Młyn
Łącznica kolejowa nr 806 Poznań Franowo PFD – Nowa Wieś Poznańska
Łącznica kolejowa nr 807 Sokołowo WrzesińskieWrześnia
Łącznica kolejowa nr 808 WrześniaPodstolice
Łącznica kolejowa nr 809 Barłogi – Borysławice
Łącznica kolejowa nr 810 Zduńska Wola – Dionizów
Łącznica kolejowa nr 811 Stary Staw – Franklinów
Łącznica kolejowa nr 812 Kępno R5 – Hanulin R39
Łącznica kolejowa nr 813 Kępno Kp1 – Hanulin R5
Łącznica kolejowa nr 814 Kępno R38 – Hanulin R2
Łącznica kolejowa nr 815 DurzynKrotoszyn
Łącznica kolejowa nr 816 Krotoszyn – Osusz
Łącznica kolejowa nr 817 Leszno Grzybowo – Leszno
Łącznica kolejowa nr 818 Leszno LOG – Marysiewice
Łącznica kolejowa nr 819 Chlastawa – Kosieczyn
Łącznica kolejowa nr 820 Chlastawa – Dąbrówka Zbąska
Łącznica kolejowa nr 821 Jerzmanice LubuskieRzepin RZB11
Łącznica kolejowa nr 822 Rzepin RZB – Drzeńsko
Łącznica kolejowa nr 823 Poznań Franowo PFD – Stary Młyn
Łącznica kolejowa nr 824 Pokrzywno – Poznań Franowo PFD
Łącznica kolejowa nr 825 Jarocin SKP1 – Jarocin R285
Łącznica kolejowa nr 826 Jarocin R10 – Jarocin R16 T111
Łącznica Kolejowa nr 827 Kostrzyn R5 – Kostrzyn R208 T13/15A
Łącznica kolejowa nr 829 Warszawa Praga R95 – Warszawa Praga R96
Łącznica kolejowa nr 830 Łódź OlechówŁódź Olechów (ŁOA – ŁOB – ŁOC)
Łącznica kolejowa nr 831 Łódź Olechów ŁOC – Łódź Olechów ŁOA
Łącznica kolejowa nr 832 Łódź OlechówŁódź Olechów (ŁOC – ŁOLAS – Elektrowozownia)
Łącznica kolejowa nr 833 Warszawa Praga WPE42- Warszawa Praga (WPE 42 – WPE 41 – WPB – WPC)
Łącznica kolejowa nr 834 Warszawa PragaWarszawa Praga (WPE 42 – WPA – WPB – WPC)
Łącznica kolejowa nr 835 Warszawa Praga WPE42 – Warszawa Praga (WPE42 – WPA)
Łącznica kolejowa nr 836 Białystok R4 – Białystok R192
Łącznica kolejowa nr 837 Białystok R613 – Białystok R192
Łącznica kolejowa nr 838 Warszawa Praga WPE41 – Warszawa Praga WPD
Łącznica kolejowa nr 839 Warszawa Grochów R5 – Warszawa Grochów R535
Łącznica kolejowa nr 840 Kielce Herbskie KHA – Kielce Herbskie KHB
Łącznica kolejowa nr 841 Skarżysko Kamienna SKA – Skarżysko Kamienna R405
Łącznica kolejowa nr 842 Kielce Herbskie KHA R230 – Kielce Herbskie R237
Łącznica kolejowa nr 845 Inowrocław RąbinekInowrocław Chemia
Łącznica kolejowa nr 846 Wisła Most – Gdańsk Grobla
Łącznica kolejowa nr 847 Konopat – Bocznica ZP
Łącznica kolejowa nr 848 ZarzeczeBiały Ług
Łącznica kolejowa nr 851 Szczecin Wstowo – Szczecin Gumieńce
Łącznica kolejowa nr 854 Szczecin Port Centralny SPB – Dziewoklicz
Łącznica kolejowa nr 855 Regalica – Szczecin Port Centralny SPA
Łącznica kolejowa nr 857 Szczecin Dąbie SDA – Szczecin Dąbie SDC
Łącznica kolejowa nr 860 Trzebinia TSA – Trzebinia
Łącznica kolejowa nr 861 Żurawica ŻRA – Żurawica ŻRB
Łącznica kolejowa nr 862 Rybnik Towarowy RTB – Radlin Obszary
Łącznica kolejowa nr 863 Knurów – KWK Budryk[10]
Łącznica kolejowa nr 864 Katowice Ligota – KWK Wujek
Łącznica kolejowa nr 865 Magdalenka – Małaszewicze Centralne (MSC)
Łącznica kolejowa nr 866 Magdalenka – Małaszewicze Rozrządowa (MSR)
Łącznica kolejowa nr 867 Małaszewicze Centralne (MSC) – Małaszewicze (MSE)
Łącznica kolejowa nr 868 Warszawa Szczęśliwice R8000 – Warszawa Szczęśliwice
Łącznica kolejowa nr 869 Wałbrzych Szczawienko – Wałbrzych Zespół Bocznic
Łącznica kolejowa nr 870 Rozbark – ZGH Orzeł Biały
Łącznica kolejowa nr 871 Wanda – KWK Michał
Łącznica kolejowa nr 872 Nowa Wieś – Kędzierzyn Koźle KKC
Łącznica kolejowa nr 873 Pawłowice ŚląskiePawłowice Górnicze
Łącznica kolejowa nr 874 Kleszczów – Ciepłownia
Łącznica kolejowa nr 875 Wodzisław Śląski – KWK 1 Maja
Łącznica kolejowa nr 876 Wodzisław Śląski – Radlin Marcel
Łącznica kolejowa nr 877 Radlin Obszary – Radlin Marcel
Łącznica kolejowa nr 878 Suszec Rudziczka – Suszec Kopalnia – KWK Krupiński
Łącznica kolejowa nr 880 Czerwionka – KWK Dębieńsko – Czerwionka Dębieńsko
Łącznica kolejowa nr 881 Kaczyce – KWK Morcinek
Łącznica kolejowa nr 882 Oświęcim – KWK Czeczott
Łącznica kolejowa nr 883 Mysłakowice Kosztowy MKSC – KWK Wesoła
Łącznica kolejowa nr 884 Lędziny – KWK Ziemowit
Łącznica kolejowa nr 885 Nowy Bieruń – KWK Piast
Łącznica kolejowa nr 886 Dwory – Zakłady Chemiczne Dwory – Dwory-Monowice
Łącznica kolejowa nr 887 Jup R1 – KWK Julian
Łącznica kolejowa nr 888 Bytom Północny – KWk Centrum
Łącznica kolejowa nr 889 Chudów – Ornontowice Budryk
Łącznica kolejowa nr 890 Bierawa – Zakłady Azotowe Kędzierzyn
Łącznica kolejowa nr 891 Raszowa – Zakłady Koksownicze Zdzieszowice
Łącznica kolejowa nr 893 Zabrze Makoszowy – KWK Makoszowy – Zabre Makoszowy Kopalnia
Łącznica kolejowa nr 894 Ruda Bielszowice – KWK Halemba
Łącznica kolejowa nr 895 Gottwald – KWK Kleofas
Łącznica kolejowa nr 896 Panewnik – KWK Śląsk T2
Łącznica kolejowa nr 897 Panewnik – KWK Śląsk T1
Łącznica kolejowa nr 898 Staszic – KWK Staszic
Łącznica kolejowa nr 899 Sosnowiec Dańdówka – KWK Sosnowiec
Łącznica kolejowa nr 900 Ostrołęka – Goworki


Tory łączące Edytuj

Linia kolejowa Nazwa linii
Tor łączący nr 901 Warszawa Wschodnia TowarowaWarszawa Rembertów T5M
Tor łączący nr 902 Warszawa Wschodnia Osobowa – Warszawa Antoninów T2P
Tor łączący nr 903 Warszawa Podskarbińska – Warszawa Grochów T3G, 5G
Tor łączący nr 904 ZaborzeRaniewo (sz)
Tor łączący nr 905 KowalewoBogdanów (sz)
Tor łączący nr 906 Chotyłów – Mętraki
Tor łączący nr 907 Mętraki – Raniewo
Tor łączący nr 908 ChotyłówPodsędków
Tor łączący nr 909 BogdanówKowalewo
Tor łączący nr 910 NowosadyChryzanów
Tor łączący nr 911 BernadczyznaOskierki
Tor łączący nr 912 ZabłotczyznaOskierki (sz)
Tor łączący nr 913 NarewkaPlanta
Tor łączący nr 914 NarewkaWiącków
Tor łączący nr 915 MikłaszewoPlanta (sz)
Tor łączący nr 916 SiemianówkaWiącków (sz)
Tor łączący nr 917 Łódź WidzewWGW Janów
Tor łączący nr 918 Warszawa Bema – Warszawa Zachodnia
Tor łączący nr 919 Warszawa ZachodniaWarszawa Ochota Postojowa
Tor łączący nr 920 Warszawa ZachodniaWarszawa Zachodnia R217-578,R218-579
Tor łączący nr 921 KutnoKutno Azory Lokomotywownia
Tor łączący nr 922 Sokółka – Buchwałowo
Tor łączący nr 923 Buchwałowo S – Buchwałowo Wschód (sz)
Tor łączący nr 924 Bocznica Straszewo N
Tor łączący nr 925 Bocznica Grzybowce N
Tor łączący nr 926 Bocznica Straszewo S (sz)
Tor łączący nr 927 Bocznica Grzybowce S (sz)
Tor łączący nr 928 Sokole – Sokole Naftobaza
Tor łączący nr 929 Bocznica Krzywólka
Tor łączący nr 930 LublinLublin Tatary
Tor łączący nr 931 Hrubieszów MiastoHrubieszów Towarowy
Tor łączący nr 932 OlendryJeziórko
Tor łączący nr 933 Chmielów k. TarnobrzegaMachów
Tor łączący nr 934 Małogoszcz MŁ1 – Małogoszcz Park Towarowy
Tor łączący nr 935 Lublin LBA – Lublin LBC
Tor łączący nr 936 Skarżysko Kamienna SKB – Skarżysko Kamienna SY
Tor łączący nr 937 Warszawa OkęcieJeziorna
Tor łączący nr 938 Warszawa Jelonki – Radiowo
Tor łączący nr 939 Łódź Dąbrowa PODGŁódź Dąbrowa Przemysłowa (EC4)
Tor łączący nr 940 Kraków Nowa Huta NHB – Kraków Krzesławice
Tor łączący nr 941 Kraków Nowa Huta NHE – Kościelniki T1001
Tor łączący nr 942 Kościelniki – Kraków Nowa Huta NHB T1002
Tor łączący nr 943 Kraków Nowa Huta NHA – Kraków Nowa Huta NHC
Tor łączący nr 944 Kraków Nowa Huta NHA – Kraków Nowa Huta NHD
Tor łączący nr 945 Kraków Prokocim PRD – Kraków Prokocim PRB
Tor łączący nr 947 Kraków Olsza – Kraków Łęg
Tor łączący nr 948 Kraków TowarowyKraków Główny Osobowy T3
Tor łączący nr 949 Kraków TowarowyKraków Główny Osobowy T4
Tor łączący nr 950 Tarnowskie Góry TGA1 – Tarnowskie Góry TGE
Tor łączący nr 951 Tarnowskie Góry TGA – Tarnowskie Góry TGE
Tor łączący nr 954 Tarnowskie Góry TGB – Tarnowskie Góry TGD (Grupa torów C)
Tor łączący nr 956 Kędzierzyn Koźle KKC – Kędzierzyn Koźle KKB 12
Tor łączący nr 957 RybnikRybnik Towarowy RTF
Tor łączący nr 958 Rybnik Towarowy RT11 – Rybnik Towarowy RTB
Tor łączący nr 959 Rybnik Towarowy RTD – Rybnik Towarowy RTE
Tor łączący nr 960 Gdynia Główna OsobowaGdynia Postojowa
Tor łączący nr 961 Gdynia Postojowa GP14 – Gdynia Port GPC
Tor łączący nr 962 Gdynia Główna OsobowaGdynia Port GPF
Tor łączący nr 963 Gdynia Główna Osobowa R64 – Gdynia Główna Osobowa R95
Tor łączący nr 964 Gdynia Postojowa GP15 – Gdynia Chylonia
Tor łączący nr 965 Wisła Most – Gdańsk Kanał Kaszubski
Tor łączący nr 966 Działdowo R102 – Działdowo R101
Tor łączący nr 967 Iława R2 – Iława R144
Tor łączący nr 968 Iława R1 – Iława R45
Tor łączący nr 969 Jaworzno Szczakowa – Szyb Sobieski
Tor łączący nr 970 Mietków – Mietków Bocznica WKSM
Tor łączący nr 971 Lubin Górniczy – Lubin Kopalnia PLK[11]
Tor łączący nr 972 Pawłowice Małe – Pawłowice Małe Fabryczny[11]
Tor łączący nr 973 Bolesławiec – Wizów
Tor łączący nr 974 Rakowice Żwirownia – Rakowice ZKGM
Tor łączący nr 975 Węgliniec SKP – Węgliniec WG
Tor łączący nr 976 Boguszów Gorce Zachód – Czarny Bór
Tor łączący nr 977 Czarnowąsy – Bocznica Elektrowni Opole
Tor łączący nr 978 Przywory Opolskie – Chorula Cementownia Górażdże
Tor łączący nr 979 Tarnowskie Góry TGC – Tarnowskie Góry TGC
Tor łączący nr 980 Czerwieńsk Osobowy CK – Czerwieńsk Towarowy T100
Tor łączący nr 981 Rzepin RZA R3 – Rzepin RZB11 R103 T44
Tor łączący nr 982 Zbąszynek R463 – Zbąszynek R47 T185a/117/8
Tor łączący nr 983 Jarocin R286 – Jarocin R152 T25
Tor łączący nr 984 Poznań Franowo PFB – Poznań Franowo PFA T209/200/150/103
Tor łączący nr 987 Tarnów Mościce – Mościce Azoty
Tor łączący nr 988 Przeworsk R66 – Przeworsk Towarowy R112
Tor łączący nr 989 HurkoMedyka Towarowa R34
Tor łączący nr 990 Szczecin Port Centralny SPA – Szczecin Port Centralny SPD32
Tor łączący nr 991 Szczecin Port Centralny SPA – Szczecin Port Centralny Lokomotywownia
Tor łączący nr 992 Szczecin Port Centralny SPA – Szczecin Port Centralny SPC
Tor łączący nr 993 Szczecin Port Centralny SPB – Szczecin Port Centralny SPB Tor 400
Tor łączący nr 994 Szczecin Port Centralny SPB17 – Szczecin Port Centralny SPB15
Tor łączący nr 995 Szczecin Port Centralny SPD31 – Nabrzeże Starówka T846
Tor łączący nr 996 LubiewoŚwinoujście SIB
Tor łączący nr 997 Świnoujście SIB – Baza Promów Morskich
Tor łączący nr 998 Szczecin Wstowo – Elektrownia Pomorzany
Tor łączący nr 999 Piła Główna – Piła Północ

Przypisy Edytuj

  1. 1,0 1,1 1,2 Linia kolejowa pod zarządem WKD
  2. Linia kolejowa pod zarządem PKP LHS
  3. Na odcinku Lipusz - Bytów linia kolejowa zarządzana przez PMT Linie Kolejowe.
  4. Linia kolejowa pod zarządem PKP SKM w Trójmieście
  5. Linia kolejowa pod zarządem gminy Lubawa.
  6. Linia kolejowa w trakcie przejmowania przez DSDiK we Wrocławiu.
  7. Na odcinku Szklarska Poręba Górna - Granica Państwa (Jakuszyce) linia kolejowa zarządzana przez DSDiK we Wrocławiu.
  8. Na odcinku Wrocław Zakrzów – Trzebnica linia kolejowa zarządzana przez DSDiK we Wrocławiu.
  9. Linia kolejowa pod zarządem DSDiK we Wrocławiu
  10. Linia kolejowa pod zarządem JSW - KWK Budryk
  11. 11,0 11,1 Linia kolejowa pod zarządem PMT Linie Kolejowe

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.